BIP Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich

Szkolenie „ABC podejmowania działalności gospodarczej”

Plakat
Plakat

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym szkoleniu pn. „ABC podejmowania działalności gospodarczej”, które odbędzie się dnia 27 wrzesień 2019 roku o godzinie 9:00 w Centrum Usług Społecznych w Piekarach Śląskich przy ulicy Kusocińskiego 4 w sali 101 (I piętro).
Szkolenie poprowadzi specjalista z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.
Podczas szkolenia zostaną omówione m.in. kwestie związane z możliwością finansowania działalności gospodarczej w ramach środków dostępnych w urzędach pracy, z Europejskiego Funduszu Społecznego i innych źródeł, jak również procedury podejmowania działalności gospodarczej, w tym omówienie formularza CEIDG-1 niezbędnego przy rejestracji indywidualnej działalności gospodarczej.Po zakończonym szkoleniu istnieje możliwość indywidualnej rozmowy z doradcą zawodowym.
Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej, zarówno do osób pracujących, uczących się, jak i bezrobotnych.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Rejestracja mailowa: cus@mopr.piekary.pl lub telefoniczna 509 518 791


Data wytworzenia: 2019-09-18 06:53 Autor: Natalia Gaidzik Data publikacji: 2019-09-18 06:53 Osoba udostępniająca na stronie: Michał Ramfeld Data ostatniej modyfikacji: 2019-12-19 Osoba modyfikująca: Michał Ramfeld