BIP Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich

Świąteczne spotkanie rodzin zastępczych

Świąteczne spotkanie rodzin zastępczych

Zdjęcia ze świątecznego spotkania
Zdjęcia ze świątecznego spotkania

         W piątek, 6 grudnia odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne, piekarskich rodzin zastępczych, które zorganizowane zostało przez Dział Pieczy Zastępczej. Spotkania bożonarodzeniowe rodzin zastępczych stały się już swego rodzaju tradycją.

Spotkanie było okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie – Pan Maciej Gazda złożył zaproszonym rodzinom zastępczym życzenia świąteczne. Podziękował również im za trud, codzienną pracę oraz serce jakie wkładają w wychowanie umieszczonych w rodzinach małoletnich dzieci.
Zaproszeni goście zostali poczęstowani tradycyjnymi potrawami wigilijnymi. Każda z rodzin, a także dzieci i młodzież otrzymali symboliczne podarunek. Wszyscy mogli zmierzyć się w grze bingo, a także spróbować swojego szczęścia w świątecznym kole fortuny. Za cudowne upominki dziękujemy Urzędowi Miasta w Piekarach Śląskich oraz Miejskiemu Centrum Informacji i Turystyki w Piekarach Śląskich. Był to dla wszystkich wyjątkowy dzień, a dla rodzin zastępczych chwila wytchnienia i okazja do wymiany doświadczeń.

Wszystkim rodzinom zastępczym życzymy zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

 


Data wytworzenia: 2019-12-18 10:56 Autor: Anna Chytry Data publikacji: 2019-12-18 10:56 Osoba udostępniająca na stronie: Mateusz Oleksy Data ostatniej modyfikacji: 2020-02-20 Osoba modyfikująca: Michał Ramfeld