BIP Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich

Sprawozdanie z działalności Klubu Integracyjnego nr 1 „Promyk” w lutym 2019r.

Dzieci z Klubu Integracyjnego nr 1 ,,Promyk” miesiąc luty spędziły bardzo aktywnie. 
 Z początkiem miesiąca dzieci zobaczyły następujące wystawy: 
-  „Filmowych Plakatów” w Dzielnicowym Domu Kultury w Brzezinach Śląskich.
- ,,Bogactwo Różnorodności – świat oczami dziecka” - prace uczniów z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 13 w Piekarach Śląskich, która znajdowała się w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich.
Od 11 lutego Klub Integracyjny nr 1 ,,Promyk” organizował zajęcia zimowe dla dzieci wśród których znalazły się następujące atrakcje:
    • wyjazd do Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu oraz udział w warsztatach pt. ,,Tworzymy własny but”;
    • wyjazd do kręgielni w Bytomiu;
    • wyjazd do Centrum Zabaw 1000 klocków w Katowicach;
    • wyjazd do Śląskiego Teatru Lalki i Aktora ,,Ateneum” w Katowicach na spektakle teatralne pt. ,,Calineczka” i ,,Babcia na Jabłoni” oraz udział w warsztatach teatralnych, podczas których dzieci poszukiwały emocji i skojarzeń związanych z kolorami, a następnie przekładały je na proste zadania aktorskie i ruchowe. 
Luty w Klubie Integracyjnym dla Dzieci i Młodzieży nr 1 ,,Promyk” zakończył się zabawą karnawałową, podczas której dzieci brały udział w konkursach i zabawach ruchowych.


Data wytworzenia: 2019-03-20 07:53 Autor: Natalia Gaidzik Data publikacji: 2019-03-20 07:53 Osoba udostępniająca na stronie: Tomasz Marek Data ostatniej modyfikacji: 2019-12-19 Osoba modyfikująca: Michał Ramfeld