BIP Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich

Przedświątecznie z rodzinami zastępczymi!

Drukuj
1 2 3
Przedświątecznie z rodzinami zastępczymi
Przedświątecznie z rodzinami zastępczymi

Obrany przez nas kierunek to Wrocław. Wczesna zbiórka i długa droga autokarem. Dotarliśmy do Hydropolis – Centrum Nauki i Wiedzy o Wodzie. Różnorodne technologie multimedialne, interaktywne instalacje, wierne repliki i modele oraz bogate w informacje ekrany dotykowe dostarczyły wiedzy o wodzie z różnych perspektyw.
Kolejny przystanek to Kolejkowo zlokalizowane w Dworcu Świebodzkim. Tutaj zobaczyliśmy miniaturowy świat, który przedstawiał życie Dolnego Śląska. Sceny dnia codziennego, życie na wsi, górskie wyprawy turystów, plac budowy to tylko wybrane makiety Kolejkowa.
Nasze całotygodniowe obserwacje pogodowe na niewiele się zdały. Wędrówki po Wrocławskim Jarmarku Bożonarodzeniowym odbyły się w towarzystwie płatków śniegu. Zimowa atmosfera sprzyjała spotkaniu pod ogromną, oświetloną choinką.
Wszystkim rodzinom zastępczym, dzieciom i młodzieży oraz wolontariuszom życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Spełnienia marzeń w nadchodzącym 2018 roku!

Pracownicy
Działu Pieczy Zastępczej


Data wytworzenia: 2017-12-12 11:33 Autor: Magdalena Szołtys Data publikacji: 2017-12-12 11:33 Osoba udostępniająca na stronie: Mateusz Oleksy Data ostatniej modyfikacji: 2017-12-12 Osoba modyfikująca: Mateusz Oleksy
Wersja kontrastowa Wersja graficzna Powiększ Pomniejsz