BIP Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich

Październik w Klubie Integracyjnym dla Dzieci i Młodzieży nr 1 „Promyk”

Drukuj
1 2 3
Zdjęcia
Zdjęcia

Klub Integracyjny dla Dzieci i Młodzieży nr 1 ,,Promyk” w październiku prowadził zajęcia o różnorodnej tematyce. Z początkiem barwnej jesieni dzieci wykonały prace plastyczne pt. ,,Mozaika” i ,,Jesienny Lampion”. W pracach wykorzystano dary natury w postaci: żołędzi, kasztanów, liści, szyszek, które zebraliśmy podczas wspólnego spaceru po parku w Brzezinach Śląskich. 5 października odbył się wyjazd do Nakła Śląskiego do Centrum Kultury na wystawę ,,Śląskich zabytków z klocków Lego”. 6 października wybraliśmy się do Parku Śląskiego w Chorzowie, w którym dzieci kolejką ,,Elką” oglądały park z lotu ,,ptaka”.
W związku z prowadzonym blokiem tematycznym ,,My i zwierzęta domowe” dnia 19 października br. odbyło się spotkanie z przedstawicielem Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami w Polsce z Oddziałem w Zabrzu i jego psem Lego. Na spotkaniu dzieci dowiedziały się na jakich zasadach funkcjonuje schronisko oraz w jaki sposób opiekujemy się i pielęgnujemy zwierzęta domowe. Spotkanie miało na celu zapoznanie dzieci z zasadami odpowiedniego postępowania wobec zwierząt.
Dnia 19 października br. wraz z Klubem Integracyjnym dla Dzieci i Młodzieży nr 2 ,,Bezpieczna Przystań” pojechaliśmy do Cinema City na seans ,,Hotel Transylwania3”.
Zorganizowana zabawa Halloween’owa klubie zakończyła na wesoło miesiąc październik.


Data wytworzenia: 2018-11-20 08:04 Autor: Natalia Gaidzik Data publikacji: 2018-11-20 08:04 Osoba udostępniająca na stronie: Michał Ramfeld Data ostatniej modyfikacji: 2018-12-13 Osoba modyfikująca: Mateusz Oleksy
Wersja kontrastowa Wersja graficzna Powiększ Pomniejsz