BIP Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich

Festyn Rodzinny

Festyn zdjecie
Festyn zdjecie

W dniu 30 sierpnia 2019 r. na terenie Centrum Usług Społecznych w Brzezinach Śląskich odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich.
Wydarzenie otworzyli Prezydent Miasta Sława Umińska-Duraj oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Maciej Gazda.
Na uczestników festynu czekało wiele atrakcji. Dzieci mogły skorzystać z zabaw na dmuchańcach, brokatowych tatuaży, jak również wyplatania warkoczyków.
Animatorzy przygotowali wiele gier i zabaw, w których mogły wziąć udział nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Na każdego czekał drobny poczęstunek
Ponadto podczas wydarzenia Stowarzyszenie Zintegrowana Grupa Ratowniczo – Poszukiwawcza przeprowadziło prelekcję na temat bezpieczeństwa oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, w ramach realizowanej kampanii społecznej „30 na dwa ratuje życie”. Uczestnicy mieli możliwość spróbowania własnych sił w resuscytacji krążeniowo-oddechowej na fantomie.
Podczas festynu obecny był także II Zastępca Prezydenta Paweł Słota wraz z rodziną
Fantastyczna pogoda i doskonałe humory towarzyszyły licznie przybyłym na Festyn Rodzinny gościom.

 


Data wytworzenia: 2019-09-24 08:24 Autor: Natalia Gaidzik Data publikacji: 2019-09-24 08:24 Osoba udostępniająca na stronie: Michał Ramfeld Data ostatniej modyfikacji: 2019-09-24 Osoba modyfikująca: Michał Ramfeld